Barbara Lichota – ZnanyLekarz.pl

Barbara Lichota

lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii

Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z psychiatrii. Zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem chorób oraz zaburzeń psychicznych u osób dorosłych. Bardzo ważne jest dla mnie nawiązanie dobrego kontaktu z  pacjentem, co często jest podstawą do postawienia trafnej diagnozy i podjęcia skutecznej terapii. Staram się do każdego pacjenta podchodzić ze zrozumieniem i empatią.

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Po ukończeniu studiów rozpoczęłam staż podyplomowy w 10 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką w Bydgoszczy, a następnie staż specjalizacyjny w dziedzinie psychiatrii w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im A. Jurasza w Bydgoszczy, gdzie mam przyjemność pracować do dziś. Doświadczenie zdobywałam pracując w Oddziale Psychiatrycznym, Oddziale Zaburzeń Lękowych i Afektywnych, Oddziale Leczenia Uzależnień oraz Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży.

Swoją wiedzę nieustannie poszerzam i aktualizuję poprzez udział w szkoleniach specjalizacyjnych, konferencjach oraz śledzenie najnowszych publikacji w dziedzinie psychiatrii.
Zachęcam do dostarczenia na wizytę dotychczasowej dokumentacji medycznej w tym m.in. wcześniejszych kart informacyjnych, opisów wyników badań obrazowych głowy (jeśli były wykonywane), listy obecnie przyjmowanych leków oraz leków psychiatrycznych stosowanych w przeszłości.

 

Cennik usług

Konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)
290 zł
Konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)
230 zł
Konsultacja online
230 zł
Zaświadczenie lekarskie
50 zł