Agata Wolf – ZnanyLekarz.pl

Agata Wolf

specjalista psychiatra

Ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim UM im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Podczas kształcenia, miałam okazję uczestniczyć w zajęciach klinicznych w Poznańskiej Klinice Psychiatrii oraz Szpitalu Psychiatrycznym w Kościanie.  Po zakończonych studiach odbyłam staż podyplomowy w Szpitalu Uniwersyteckim im. A. Jurasza w Bydgoszczy, a następnie rozpoczęłam specjalizację w dziedzinie psychiatrii w Bydgoskiej Klinice Psychiatrii. Egzamin specjalizacyjny zdałam w 2020 roku. Od kliku lat jestem związana ze Szpitalem Uniwersyteckim im. A Jurasza w Bydgoszczy. Obecnie pracuję na Oddziale Psychiatrycznym, gdzie zajmuję się leczeniem zaburzeń afektywnych, lękowych i psychotycznych. Diagnozuję także osoby uzależnione od substancji psychoaktywnych, z zespołami stresu pourazowego oraz z zaburzeniami osobowości. Wcześniej miałam okazję zaznajomić się ze specyfiką terapii i diagnozy na Oddziale Zaburzeń Lękowych i Afektywnych oraz na Oddziale Leczenia Uzależnień. Odbywałam także staż na Oddziale Psychiatrycznym w CM Gizińscy.

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę poprzez udział w licznych szkoleniach i śledzenie najnowszych doniesień z Dziedziny Psychiatrii.

Serdecznie zapraszam na konsultację, której celem będzie postawienie właściwego rozpoznania i ustalenie najbardziej optymalnych oddziaływań terapeutycznych. Zachęcam, by przygotować się do wizyty, poprzez zabranie ze sobą wcześniejszych kart informacyjnych, zaświadczeń, danych dotyczących przebiegu choroby i ewentualnych leków jakie były i są obecnie przyjmowane.

Cennik usług

Konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)
290 zł
Konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)
230 zł
Konsultacja online
od 230 zł
Zaświadczenie lekarskie
50 zł